שלושה טיפים לבחירת שולחן קפה

שלושה טיפים לבחירת שולחן קפה

הגיע הזמן לחדש את הסלון? להוסיף שולחן קטן למרפסת? אולי להתפנק באזור המשפחתי עם רהיט חדש? שולחן לקפה הוא תוספת מושלמת. הוא יכול להוסיף אלמנט עיצובי ובו זמנית הוא שימושי ונוח. ישנם עיצובים רבים של שולחנות ולכן, בעת בחירת השולחן שיתאים לחלל שלך כדאי להתייחס אל הטיפים הבאים ובהתאם לבצע את הקניה החדשה.

התאמה בין גודל המקום לבין השולחן

לרוב, שולחנות לקפה לא יהיו גדולים. לא מדובר על שולחן לסלון ועם זאת, ישנם שלל גדלים של שולחנות ועל כן יש להתאים אותם לשטח הקיים. אם יש לך פינה קטנה בסלון וברצונך לעצב אותה, שולחן קפה יכול להיות הבחירה הטובה לכך. במקרה זה כדאי שהשולחן יהיה קטן ועם זאת פרקטי ויפה מבחינת העיצוב שלו. אם יש לך מקום רחב יותר, יכול להיות שזה יהיה נכון יותר לקנות סט שולחנות או שולחן אחד גדול.

בחירת שולחן קפה מחומר שמתאים לסביבה בו הוא יהיה

שולחן הקפה יכול להיות מעץ, מתכת, זכוכית ושילוב של מספר חומרים שונים. לא חובה לחשוב על החומר לפני שמסתכלים על האפשרויות השונות, אך רצוי להגיע לתהליך עם ראש פתוח והבנה כי לחומר יכולה להיות השפעה עיצובית על הסביבה. שולחן קפה יכול להיות תוספת מיוחדת בסלון, במרפסת ובחדר המשפחה. מבחינת העיצוב, הוא יכול להשתלב עם שאר הרהיטים בחדר והוא יכול להיות דווקא בולט ושונה משאר הרהיטים ובכך למשוך אליו את תשומת הלב.

מחשבה על אלמנטים ייחודיים בשולחן

גם בחיפוש אחר שולחן קפה אפשר למצוא שולחנות אשר יש בהם אלמנטים מיוחדים. שולחנות אלו יכולים להגיע בגדלים שונים, קטנים או גדולים וכולם יכולים להיות מעוצבים. שולחן אשר מתאים לסביבה יכול לשנות את הנראות שלה ולהיות תוספת עיצובית בבית. היום אפשר למצוא שולחנות עשויים רגלי מתכת אשר להן צורה מיוחדת במינה. אפשר למצוא שולחנות עם הדפסים שהם יוצאי דופן וכמובן ששילוב של חומרים שונים מכניס את האווירה הרצויה למקום. לכן, בעת בחירת השולחן כדאי לחפש אחר הרהיט המיוחד בעינייך.