מדוע עדיף לפנות אל קבלן מפתח רשום?

מדוע עדיף לפנות אל קבלן מפתח רשום?

רוצים לעשות עבודות שיפוץ בבית? חשבתם לרגע לפנות ישירות אל שיפוצניק שעושה לבד את הדברים? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ. במקום זה עדיף לכם לחפש קבלן מפתח שהוא למעשה קבלן רשום, שכן כך תוכלו לדעת שאתם עושים הכול בצורה חוקית. בנוסף לכך, ואף חשוב פי כמה: קבלן מפתח רשום הוא בדרך כלל איש מקצוע רציני, מנוסה וכזה שאפשר לסמוך עליו ועל העבודות שהוא מבצע. לכן, אם אתם יכולים לבחור איש מקצוע אמין שייקח על עצמו את האחריות על השיפוץ שלכם מההתחלה ועד הסוף, מדוע שלא תעשו זאת?

כיצד מומלץ לבחור קבלן מפתח רשום?

קבלני מפתח רשומים יש בישראל לא מעט ולכן ברור שעולה הדילמה כיצד ניתן יהיה לבחור ביניהם. חשוב להבין שלמרות שכולם קבלנים רשומים זה עדיין לא אומר שמכל אחד מהם הייתם רוצים לקבל שירות. במילים אחרות, כאשר אתם מחפשים לכם קבלן מפתח רשום אנחנו מאוד ממליצים לכם לברר:

  • מה ההשכלה של הקבלן?
  • ממתי הוא עוסק בענף הזה?
  • איזה סוג של שיפוצים הוא כבר עשה בעבר?
  • האם הוא רק קבלן רשום או שיש גם הרבה לקוחות שיוכלו להמליץ עליו בחום?

הקבלן שלכם צריך להיות רציני, אמין וכזה שתוכלו להיות בטוחים שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לכן אנחנו מציעים לכם לעשות מספר בירורים מראש ורק בצורה כזאת לקבל את ההחלטה הנכונה לכם.

חשוב להגיע להסכמים על העלויות מראש

לכל קבלני המפתח הרשומים במדינת ישראל יש מחירון שאיתו הם עובדים ולכן ברור מדוע צריך להתייחס גם לנקודה הזאת. האם אתם באמת מאמינים שכל איש מקצוע ייתן לכם בדיוק את אותה הצעת מחיר? התשובה היא כמובן שלילית. משמעות הדברים היא שרגע לפני שאתם חותמים על הסכם עם קבלן מפתח רשום כזה או אחר, כדאי יהיה גם לראות שהוא מציע לכם עבודה במחיר הגיוני. אתם תראו שאחרי שיפוץ הבית, או הדירה הפרטית, הדברים ייראו לכם אחרת ואין ספק שתתאהבו מחדש במקום המגורים שלכם.