פינוי בינוי – כל מה שבאמת צריך לדעת בנושא 

פינוי בינוי – כל מה שבאמת צריך לדעת בנושא 

אתם שומעים על לא מעט שכנים שבבניינים שלהם עשו פרויקטים של פינוי בינוי? רואים את כל הרחוב שבו אתם גרים הפוך ובכל רגע צץ בניין חדש במקום הבניין הישן שעמד במקום? אם כך, ברור שאתם כבר מבינים שמדובר על פינוי בינוי. אם אתם תוהים האם כדאי ליזום פרויקט כזה גם בבניין שלכם, כדאי שתדעו שכמעט תמיד התשובה תהיה חיובית. העניין הוא שאם הבניין שלכם ישן, אם אפשר להרוס אותו ולהקים במקומו בניין חדש פי כמה, למה לחשוב פעמיים? פינוי וגם בינוי הינם פרויקטים שמעלים בצורה משמעותית את ערך הדירות ולכן, למרות שמדובר על אי נוחות זמנית, כמובן שבסופו של דבר זה שווה את ההשקעה. 

כמה זמן לוקחים פרויקטים של פינוי בינוי? 

פינוי ובינוי אלה הם פרויקטים שלא מסתיימים תוך שבוע-שבועיים. העניין הוא שבמסגרת הפרויקטים הללו הורסים את המבנים הישנים ובמקומם בונים מבנים חדשים, ולכן ברור שמדובר על פרויקט שלוקח לפחות כמה חודשים. זו הסיבה שבגללה לא כדאי לדחות את העניין, כי אם אתם יכולים להתחיל את הכול עוד היום, אז למה לא? מה שכן, חשוב להבין שכדי להתחיל לבצע בשטח פרויקט של פינוי בינוי יש להתעסק תחילה בכל נושא הבירוקרטיה. כלומר, יש צורך בקבלת האישורים הנדרשים שכן אחרת הפרויקט לא יוכל לצאת לדרך. 

מי יעשה את העבודה בפועל? 

יש הרבה מומחים בישראל בפינוי ובינוי, מה שמעורר את השאלה הטבעית באיזו חברה מקצועית כדאי לבחור? אם אתם רוצים שהתוצאה תהיה מוצלחת ואם חשוב לכם שתהיה עמידה בלוח הזמנים, כנסו עוד היום ללינק: https://hitchadshut.net/. כאן תפגשו את נציגיה של חברה מקצועית שכבר ביצעה אינספור פרויקטים דומים, בעיקר באזור ירושלים, אז למה לחשוב פעמיים? אין טעם לפנות אל חברה שזה הולך להיות הפרויקט הראשון שלה, כי כמובן שגם בתחום הזה, כמו בכל עבודה אחרת שקשורה בבנייה, צריך ניסיון. לכן, אם אתם רוצים שהכול יתבצע על הצד הטוב ביותר רצוי שתפנו אל המומחים בתחום, ויפה שעה אחת קודם.