סוגים שונים של סככה

סוגים שונים של סככה

סככה, סוכך ושאר סוגי כיסויים מקורים, נועדו להגן את מה שנמצא מתחתיהם, למנוע חדירה של קרני השמש, נשירה של פירות למשל על הרכב, הצללה של המקום ועוד. יש כל מיני סוגים של סככה למטרות שונות. יש המתקינים אותה בחניית הבית לצורך הגנה על הרכב, י שמתקינים אותה בפאטיו, כדי למנוע חדירה של קרני השמש, מעל חלונות, כהגנה על יושבים במסעדות ובתי קפה ושאר מקומות מסחר. קשה לנחש מה היו עושים בעלי עסק אלה ללא סככה שכן, היא מאפשרת לאנשים הנמצאים במקום להיות מוגנים מפני קרני השמש.

סככה – רעיון מהים

מקורה של סככה, באופן שבו אנו מגנים על עצמנו בחוף הים. יש מקומות מקורים, כמו גם בריכות שנועדו ליצור צל ולאפשר למתרחצים לנוח מתחת לסככה ולמנוע מהם את השמש הקופחת. סככה היא הפתרון הכי יעיל במצב בו אנשים רוצים למשל ליהנות מהים, מישיבה בבית קפה מול הים וגם בבית שלהם, אבל לא רוצים להיות חשופים לשמש המזיקה. הסככות מנטרלות את הקרינה האולטרא סגולית ומונעות מצב של נזק. זה בדיוק כמו לחבוש כובע, זה כובע הגדול של הבית, המקום שבו אתם אמורים להרגיש הכי מוגנים והכי בנוח.

זהירות הרכב רותח – למי שאין סככה!

נכנסתם פעם לרכב שעמד כמה שעות בשמש הישראלית. אם כך תכינו את האומץ שלכם, זה כמו ללכת על גחלים… רכב שעומד בשמש ניצלה והופך לכבשן לוהט, עד כדי כך שקיימת סכנת כוויה. רק סככה תוכל להציל אתכם מהדשבורד הלוהט, ההגה הרותח, המושבים הרותחים והברזל של חגורת הבטיחות שהופך לאביזר מסוכן עד מאוד, נגיעה קטנה בו ונכווים. לכן זה לא פלא שמעל לכל רכב היום יש סככה שמגנה עליו מפני הרותחין הזה וגם שומרת חיצונית על הצבע של הרכב. הוא דוהה בשמש, הוא מקבל כתמים קשים מלשלשת של יונים, פירות מסוימים של עצים שמשירים מעליו ועוד. סככה לרכב עשויה משמשונית חזקה, הנמתחת מעל עמודים עשויים ברזל או אלומיניום. אפשר להתקין אותו בחנייה משותפת של בניין, חנייה פרטית ועוד.