מחיצה אקוסטית להפרדת איזורים (למשרדים)

מחיצה אקוסטית להפרדת איזורים (למשרדים)

יותר ויותר משרדים מחליטים להתקדם ולפתוח את חללי העבודה, כך שכל העובדים במקום יהיו יחדיו בכל זמן ותיווצר אווירה של גיבוש, תוך שמירה על עבודה יעילה כמובן. מחיצה אקוסטית להפרדת איזורים (למשרדים) היא אלמנט שמסייע ליצור הפרדה גם בתוך החלל הפתוח, לדוגמא בין שולחנו של מנהל המחלקה ושאר העובדים. עם זאת, חשוב להבין שאמנם מדובר בהפרדה אך לרוב יהיה מדובר במחיצה שקופה כך שההפרדה אינה מוחלטת.

מדוע מומלץ לשלב מחיצה אקוסטית להפרדת איזורים (למשרדים)

  • לשלוט בחללמחיצה אקוסטית להפרדת איזורים (למשרדים) יכולה להיות מתקפלת או ניידת, כך שהעובדים שמרגישים שהם זקוקים למעט שקט בכדי להתרכז במשימה חשובה, יוכלו לעשות זאת בקלות. כשיסיימו, יוכלו להסיר את המחיצה ולחזור לקחת חלק בשיחה הקולחת בנוגע לארוחת הצהריים.
  • תפוקה גבוהה – כשהעובדים שלנו יכולים ליהנות מסביבה מגובשת ומהנה וגם ליצור לעצמם את הפינה השקטה לה הם זקוקים בכדי להתרכז בעבודה, התפוקה עולה. בעזרת המחיצות, נוצרים תנאים אידאליים לעבודה יעילה ונוחה יותר בהתאם לצרכי העובדים בכל זמן במהלך יום העבודה. 
  • התאמה אישית – ניתן לבחור את עובי המחיצות וחומרי הגלם מהן יהיו עשויות, בהתאם לרמת הבידוד האקוסטי בה מעוניינים. בנוסף ניתן לבחור את הגימור החיצוני של המחיצות בכדי לשלב אותן בצורה אופטימלית עם העיצוב הכללי במקום.

איזון מושלם בין עבודה יעילה ועיצוב מרהיב

אין ספק שמדובר בפתרון פלא מודרני, אך גם כאן חשוב לבצע תכנון נכון של עיצוב המשרד. לפני שרצים לרכוש את המחיצות הראשונות שהעלה החיפוש, כדאי להתייעץ עם מומחים שינתחו את שטח המשרד ואת העיצוב הקיים (או את התכנית העתידית) ובהתאם לכך ימליצו על רכישה נכונה יותר. 

בסופו של דבר, מחיצה אקוסטית להפרדת איזורים (משרדים) תאפשר לעובדים ליהנות מפרטיות בעבודה להשגת הריכוז המרבי בעבודה, וכן מזמן איכות משותף במהלך יום העבודה לאחר שיסיימו את משימותיהם. זוהי דרך מושלמת למצוא את האיזון הנכון שבין יום עבודה פרקטי ובין היצמדות לגישה המודרנית על פיה מומלץ לעובדים לשבת יחד באותו חלל עבודה.