למה כדאי להכניס לכל עסק את האפשרות של חתימה דיגיטלית?

למה כדאי להכניס לכל עסק את האפשרות של חתימה דיגיטלית?

אתם מנהלים עסק שבו לא פעם הלקוח צריך לחתום על מסמכים שונים? זה עניין של סודיות או התחייבות לקבל מכם שירות מסוים בתמורה לתשלום בגובה כזה או אחר? האמת היא, שזה כלל לא משנה על איזה תחום מדובר. מה שכן משמעותי, זה לראות איך אתם מחתימים את הלקוח בצורה הכי נוחה שאפשר. אותו מעמד שבו אתם עומדים עם בלוק נייר ומחתימים את הלקוח על מסמכים פיזיים כבר לא ממש קיים בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, כי זה לא נוח ולא מספיק יעיל. תוהים מה בכל זאת אפשר לעשות? פשוט מאוד: לשלב חתימה בצורה דיגיטלית. חתימה דיגיטלית שונה בשנים האחרונות להצלחה גדולה מאוד בכל התחומים ולכן שווה לקחת זאת בחשבון. 

האם חתימה דיגיטלית קבילה בבית משפט? 

אין ספק שזו שאלה שמטרידה את רוב בעלי העסקים שמחתימים לקוחות כאלה ואחרים על מסמכים שונים. ברור מדוע יש לכך משמעות אדירה, כי בסופו של דבר, מה הטעם להחתים את הלקוח על מסמך שאין לו ערך אמתי? לכן אנחנו שמחים להרגיע אתכם ולומר: החתימה הדיגיטלית, במידה ועושים אותה בצורה נכונה, חוקית לכל דבר ועניין. משמעות הדברים היא שכדאי גם לכם לקחת בחשבון את האפשרות הזאת ויפה שעה אחת קודם. מעבר לנוחות האישית שלכם, צאו מנקודת הנחה שהלקוחות שלכם מצפים לראות שאתם משתמשים באופציה כמו חתימה דיגיטלית כי זה מעיד על קידמה ומודרניות. 

ממי כדאי לקבל שירות בתחום הזה? 

בין אם אתם רוצים לקבל שירותי חתימה דיגיטלית בתחום הנדל"ן כי אתם מתווכים ובין אם אתם רוצים לקבל שירות כזה בכל תחום אחר, בדקו לאן אתם פונים. הרבה חברות מתעסקות בנושא של חתימות בצורה דיגיטלית אך לא כולן עשות עבודה מספיק מקצועית, חוקית ונכונה. זו הסיבה שבגללה רצוי מאוד לבדוק כל פרט שאפשר לפני שאתם בוחרים חברה שתוכל לתת לכם שירות בתחום הזה, אז למה אתם מחכים? השירות עצמו של הכנת החתימה אינו יקר והוא מאוד מקל כך ששווה לבדוק זאת עוד היום.