איטום גגות – מה הן טכניקות העבודה הנפוצות ביותר

איטום גגות – מה הן טכניקות העבודה הנפוצות ביותר

המים הם הכוח הכי חזק ועוצמתי בטבע, וזו היא עובדה חשובה מאוד שאתם רוצים לזכור ברגעים שונים. בוודאי בעולם המודרני, אנחנו שוכחים לפעמים עד כמה חזקים הם איתני הטבע ועד כמה הרסניים הם. אבל בכל מה שנוגע למים, בכל חורף מחדש יש חשש להשפעה של המים על מבנים בכל רחבי הארץ. כדי להתמודד עם החששות, בבתים רבים מתבצעות עבודות איטום גגות ברמה גבוהה מאוד, על ידי צוות מקצועי, שמחזקות את תשתיות המבנה ועוזרות לכם לעבור את התקופה עם מינימום נזקים ותקלות למערכות הבית השונות.

טכניקות איטום גגות – המתאימות לכל מבנה

על פי רוב ישנן שלוש אפשרויות לביצוע איטום גגות מקצועי:

  1. איטום ביריעות – יריעות פלסטיק חזקות במיוחד, נפרסות על פני כלל שטחי הגג של המבנה וכך יוצרות את האיטום הפיזי הדרוש למבנה שלכם. 
  2. איטום רטוב – על ידי שימוש במגוון חומרי איטום במידות עוצמה וחוזק שונות, יכולים אנשי המקצוע לאפשר לתנאי מגורים מעולים. האתגר הוא לבצע את האיטום לפני בואו של הגשם הראשון, כדי להבטיח שיש מספיק זמן לחומר להתייבש.
  3. איטום משולב – שימוש גם ביעריות וגם בחומרי איטום, היא הטכניקה המועדפת על רבים מבעלי הבתים בישראל, שכן היא מאפשרת לכם להביא את התוצרים הכי טובים שיש, גם תחת תנאי מזג אוויר מאוד קיצוניים ומאוד מאתגרים.

בחירה חכמה – היא השקעה לטווח ארוך

על פניו, אתם יכולים להתמודד עם החורף הישראלי ללא ביצוע פעולות איטום מידי שנה. אבל, ככל וחשוב לכם להבטיח עמידה איתנה לאורך שנים, צריך לבצע איטום מקיף אחת לתקופה ולהיעזר בצוותים שיודעים איך להביא את ההצלחה הדרושה לכם. אנשי המקצוע המיומנים שתבחרו לעבוד איתם, יבנו תוכנית המשלבת בין חומרים וטכניקות שונות, והכל כדי להבטיח שהבית שלכם יצליח לעמוד על תילו גם בסופות הכי חזקות. לאחר מכן, הם יבצעו התקנה יעילה, בטיחותית ונקייה של האיטום ויבצעו בדיקות לבחינת העמידות של התקרה שלכם, רגע אחד לפני שמתחילה התקופה הסוערת של השנה.